2017-11-01

Terminy 2018

Senat RP:

Nieprzekraczalne terminy skladania podań:

•     dla ofert z kierunku 3 (Wzmacnianie pozycji środowisk polskich i polonijnych w krajach zamieszkania) – w dniu 13 listopada 2017 r.
  •     dla ofert z kierunku 1 (Edukacja) i 5 (Infrastruktura polonijna) – w dniu 20 listopada 2017 r.
  •     dla ofert z kierunku 2 (Kultura i promocja Polski oraz ochrona polskiego dziedzictwa kulturowego i historycznego) – w dniu 30 listopada 2017 r.

Komplet danych i informacji niezbędnych dla złożenia podań w tych kierunkach musi być dostarczony do Fundacji najpóźniej na 10 dni przed terminem wyznaczonym przez Senat, tj. Kierunek 3 do 3 listopada 2017, kierunek 1 i 5 do 10 listopada 2017 a kierunek 2 do 20 listopada 2017.

Patrz Ogłoszenie Senatu RP

Ministerstowo Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

Nabór do Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2018 (z wyjątkiem już ogłoszonego programu Ochrona zabytków) odbędzie się w terminie do 15 stycznia 2018 r. Regulaminy Programów MKiDN zostaną ogłoszone w listopadzie lub na początku grudnia 2017 r.

Patrz Ogłoszenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego