2021-07-24

Dotacja z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

'logo podstawowe NEW_(colored_on_blue).jpg'

Fundacja uzyskała w 2021 grant z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą dla Instytutu Piłsudskiego w Ameryce na realizację zadania "Gala Nagród Instytutu Piłsudskiego w Ameryce i promocja polskiego dziedzictwa w USA". Więcej o realziacji w zakładce projekty.

Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat Rzeczypospolitej Polskiej Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „Polonika” Kancelaria Prezesa Rady Ministrów